Firma Juráš-sieťotlač vznikla v roku 1990 ako rodinná firma. Nakoľko ako rodinná firma pracujeme až do dnes, podarilo sa nám zachovať  know-how firmy. Vďaka narastajúcim požiadavkám zákazníkov sa nám podarilo neustále sa zlepšovať a zvyšovať kvalitu a tým čo do najvyššej možnej miery uspokojiť požiadavky zákazníkov v minimálnom čase.


Prvotnou náplňou firmy bola sieťotlač, ako jedna z mála firiem ešte vtedajšom Československu.

Mnohoročnými skúsenosťami sa nám podarilo rozšíriť technológiu cez plnofarebnú potlač reklamných predmetov až po plnofarebnú potlač tričiek. Ponúkame služby od grafického návrhu, cez tlač až po samotnú realizáciu a montáž pre jednotlivých klientov až po veľké firmy a obchodné reťazce nielen na Slovensku ale aj vrátane krajín EU.

Nakoľko našim cieľom je spokojnosť zákazníkov, preto pred samotnou výrobou robíme aj poradenstvo, aby sme mohli zvoliť čo najlepšiu technológiu tlače, či už sa jedná o sieťotlač, digitálnu tlač, sublimačnú tlač, ofsetovú tlač, tampónotlač, laserový výpal a výšivku.
Radi Vás privítame a budeme ešte radšej, keď budete patriť medzi našich spokojných zákazníkov.


Váš tím firmy Juráš-sieťotlač s.r.o.

Prečo si vybrať nás

Dodávame len tie najkvalitnejšie predmety s čo najkvalitnejšími potlačami a robíme to s radosťou.

Nakupujete priamo u výrobcu

Ušetríte čas a peniaze.

Kvalitné materiály

Používame materiály a predmety najvyššej kvality.

Kvalitné technológie

Tlačíme len na kvalitných značkových zariadeniach a používame len značkové certifikované atramenty a farby. Žiadne doplňovacie a repasované.

Široká škála produktov

Množstvo technológií a zariadení, ktoré využívame nám umožňuje potlač obrovskej škály produktov. Ak niečo nenájdete v našej ponuke, nebojte sa opýtať.

Spolupracujeme s najlepšími

Medzi našich dodávateľov patria tí najlepší, vďaka čomu sa aj my stávame kvalitným a rýchlym partnerom.

Tím

Stále sa vzdelávame a zlepšujeme aj keď nie sme dokonalí, ale snažíme sa byť :-).