VEĽKOFORMÁTOVÁ TLAČ bannery, bilbordy, bigbordy, megabordy a mesh

 na digitálnu tlač  používame unikátne UV tlačové zariadenie Mimaki UCJV300-160 ktorého prednosťou je:

- nazaťažujúci životné prostredie - používame novo vyvinutý UV atrament v ktorom sa nepoužíva nikel
- certifikát - použiteľnosť pre školské a zdravotnícke zariadenia -atramenty získali certifikát [GREENGUARD Gold] použiteľnosť pre školské a zdravotnícke zariadenia.
- dlhšia farebná UV stálosť - oproti klasickým solventným a ekosolventným tlačiarňam.
- aplikácia okamžite po tlači - vďaka okamžitému vytvrdzovaniu UV atramentov pomocou UV žiarenia je možné ďalšie spracovanie aplikovať okamžite po tlači
- živšie farby - farebný rozsah UV atramentov je kľúčom k vyššej pridanej hodnote vytváranej grafiky so živšími farbami.
- Okrem toho sa vďaka technológii UV vytvrdzovania predíde bežným problémom, ako je zmršťovanie fólií a ďalším problémom súvisiacim s rezaním samolepiek po vytlačení. 


  Jedná sa o digitálnu tlač väčších rozmerov, ktoré sa následne zvárajú (spevňujú okraje) a nabijú sa kovovými okami aby bolo možné reklamu uchytiť. Na veterných miestach a miestach ktoré nie sú chránené stenou a tam kde sú okná sa častejšie používa mesh (dierovaný materiál).

Pri menších reklamách je možné zabezpečiť montáž našimi pracovníkmi. Pri väčších reklamách a reklamách vo väčších výškach vieme zabezpečiť montáž externou firmou, ktorá prevádza v prípade požiadavky aj montáž rámov na ktorý sa reklama uchytáva.

Bannery

Mesh