Polep dopravných prostriedkov

Polepy realizujeme kvalitnými fóliami, ktoré nepraskajú. Typy fólií, ktoré používame na polepy:

  • One way vision fólia - jedná sa o dierkovanú fóliu, ktorá je určená na polep skiel. Potláča sa digitálne plnofarebne. K polepu dávame aj certifikačnú nálepku s certifikátom, ktoré slúžia na preukázanie sa polícii pri vyžiadaní si, že fólia je vhodná na polep okien dopravného prostriedku. V prípade, že je fólia lepená na zadné sklo, nesmie sa používať stierač, nakoľko by došlo k mechanickému poškodeniu fólie.
  • rezaná reklama - jedná sa o fóliu ktorá je vyrezaná do potrebného tvaru napríklad písmen, číslic ( ako sú napríklad tel. čísla a texty) prípadne iných tvarov a následne je táto reklama nalepená bez podkladu.
  • plnou fóliou - jedná sa o trvácnejší spôsob polepu plnofarebnou digitálnou tlačou, nakoľko sa na túto fóliu nanesie priehľadná UV vrstva a tým je potlačená fólia chránená proti poškriabaniu a zároveň niekoľko rokov stála farebnosť reklamy. 
  • magnetická fólia - jedná sa o reklamu, ktorú je možné na určitý čas aplikovať potom zložiť a následne znovu aplikovať. Potláča sa digitálne plnofarebne.